mar 21
Grenland AK valg 2017

Leder                                                 Gunnar Knudsen
Nestleder                                          Atle Rønning Kauppinen
Sekretær                                           Ida-Sofie Langstrand
Kasserer                                            Bjørnar Olsen  
Styremedlem                                   Vegar Olsen
Sportslig leder                                  Lars Skifjeld

 

 

 Nærmer info:

Ida Sofie Langstrand  ida_sofie907@hotmail.com97469334
Atle Rønning Kauppinen  atle.ronning@bamble.kommune.no46818179
Gunnar Knudsen  gunnarknudsen64@gmail.com90915787
Vegar Olsen  vegarols@online.no90848208
Lars Kåre Skifjeld    95041919
Bjørnar Olsen  b-olsen@outlook.com 97438053
mar 20
Nord - Vestlandet Region valg 2017

 Styret i Region Nord-Vestlandet:

Leiar: Ola Bergheim
Styremedlemmer: Sandra Trædal (Tambarskjelvar),
Jørund Årdal (Brodd),
Mariel Røstadbotnen (Tambarskjelvar),
Evald Sandvik (Jølster)

Vara: Daniel Holstad (Tambarskjelvar),
Svein Åge Holstad (Dale)

mar 20
Breimsbygda IL valg 2017

 Styret i Vektløftargruppa i Breimsbygda IL

Leiar: Ola Bergheim
Styremedlemmer: Elin Kobberstad Solheim,
Robert Andre Moldestad,
Rolf Øyvind Sæthre Hauge,
Vilde Sårheim.

Vara: Bjarne Bergheim

mar 19
Trondheim AK valg 2017

Leder: gjenvalg på Tryggve Duun
Nestleder: gjenvalg på Jøran Herfjord
Styremedlem: gjenvalg på Ketil Johnsen
Styremedlem: gjenvalg på Morten Krøtøy
styremedlem: gjenvalg på Åshild Krøtøy
Styremedlem: gjenvalg på Jan Egil Trøan
styremedlem: Mari Rotmo, ny

varamedlem: gjenvalg på Ole Erik Raad
varamedlem: Elisabeth Settem, ny


mar 17
Lenja AK valg 2017
LederRunar Saxegårdr-osa@onnline.no 
Nest lederJostein Hâckertjosteinhackert@hotmail.com
KassererRune Johansenrunjoha8@online.no
Sekretær

Bente saxegårdbente.saxegaard@gmail.com 
Styremedlem vektløfting

Geir Johansenlenja_geir@hotmail.com
Styremedlem styrkeløft

Simon B.Johansensibrjo@hotmail.com
Ungsdoms leder

Ted Næssted.naess@mail.com
Styremedlem UngdomPatricia Tveterpatriciatvete@gmail.com
mar 16
Nordenfjeldske vektløfterregion valg 2017
mar 16
Østlandet region valg 2017

Leder  Hans Martin Arnesen,  IL Kraftsport
Nestleder  Johan Thonerud,   Spydeberg Atletene
Styremedlem  Kristin Hagset,  Christiania AK
Styremedlem  Andreas Nordmo Skauen,  Oslo AK
Styremedlem  Celine Mariell Bertheussen,  Spydeberg Atletene
Varamedlem  Dag Alexander Klethagen,  Gjøvik AK

Adresse   Østlandet Vektløfterregion
c/o H.M. Arnesen
Åsdalsveien 19 B
1166 OSLO

Telefon, e-post, etc.  mobil:  473 05 375

E-post:  h.m.arnesen@gmail.com
Hjemmeside:  vektloftingost.no/
ØstlandetVektløfterregionpåFacebook

mar 16
Hitra VK valg 2017

Leder   John Birger Brevik

Styremedlem   Janne Haltland

Styremedlem   Ivar Kværnø

Nestleder   Kariann Ulvan

Sekretær    Sigrid Røstvik

Kasserer    Grethe Strand

Vara          Geir Mosand,    Stina Eide


 
mar 14
Spydeberg Atletene 10 år.

I løpet av disse årene er følgende resultater oppnådd:
Norske mestere individuelt:
NM ungdom:
Hans Magnus Kleven 2012

NM junior:

Hans Magnus Kleven 2013
Alexander Vegarud 2013
Hans Magnus Kleven 2014
Tom-Erik Lysenstøen 2014

NM senior: 
Daniel Roness 2016
Melissa Schanche 2017
Daniel Roness 2017

Nordisk senior:
Daniel Roness sølv 2015
Daniel Roness sølv 2016
Tomas Fjeldberg sølv 2016

EM senior:
Daniel Roness nr. 17 2016

EM veteran:
Alexander Bahmanyar gull 2015

VM veteran:
Johan Thonerud sølv 2013
Alexander Bahmanyar gull 2014
Johan Thonerud sølv 2014
Alexander Bahmanyar gull 2015
Alexander Bahamanyar sølv 2016

NM lag junior herrer:
Bronse 2012

NM lag senior herrer:
Bronse 2016

Arrangert:
NM senior/veteran 2009
NM senior/veteran 2015
Nordisk senior 2010

feb 28
Årsmøte i Lørenskog AK

Mandag 27.2 avholdt Lørenskog Atletklubb årsmøte, og det nye styret er: 

Leder (ny - 2 år): Eirik Mølmshaug
Nestleder (gjenvalg - 1 år): Raymond Greni
Styremedlem (ny - 1 år): Hilde Næss
Kasserer (gjenvalg - 2 år): Vegard Røysum

Eiriks e-postadresse: eirik.moelmshaug@hotmail.no

1 - 10Neste